Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaRozvoj krajeVýzkum, vývoj, inovace

Regionální inovační fond schválen orgány kraje

Poslední aktualizace: 12. 7. 2010

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání dne 17. června 2010 schválilo svým usnesením č. ZK 14/1007/2010 Regionální inovační fond Královéhradeckého kraje (dále „RIF“).

Cílem RIF je shromažďovat finanční prostředky na rozvoj regionálního inovačního systému Královéhradeckého kraje rsp. projektů výzkumu, vývoje a inovací obecně. RIF má svou samostatnou kapitolu v rozpočtu kraje, řídí se schváleným aktuální Statutem a Zásadami pro čerpání fondu. Správcem fondu je Odbor grantů a dotací Krajského úřadu Královéhradeckého kraje (dále „GAD“). Plány na zacílení finančních prostředků fondu navrhuje GAD v součinnosti s Radou pro výzkum, vývoj a inovace Královéhradeckého kraje.

Autor: Daniel Všetečka

Přílohy ke stažení:

Název přílohy Popis Typ Velikost Datum
Zásady pro čerpání Regionálního inovačního fondu Královéhradeckého kraje pdf 132 kB 12.7.2010
Statut Regionálního inovačního fondu Královéhradeckého kraje pdf 122 kB 12.7.2010